Indyjska odyseja

Indie to kraj niezwykły pod każdym względem. Pełen skrajności i kontrowersji. Spokojny i cichy, hałaśliwy i gwałtowny zarazem. Indie szokują, zachwycają, fascynują ale jednocześnie odpychają i przerażają. Tutaj wszelkie wyobrażenia zderzają się z rzeczywistością. Żaden przewodnik, książka czy film dokumentalny nie zastąpi własnego doświadczenia tej jakże egzotycznej i diametralnie innej kultury.

Zapraszam zatem na szlak tysiąca mil indyjskiej podróży, od wschodu do zachodu Indii...     
 
 


 
   

 
 Długo zwlekałem z wyjazdem do Indii, przesuwając termin co roku na późniejszy gdyż aby poczuć i choć odrobinę dotknąć tajemnicę tej kultury wymaga to odpowiedniego przygotowania. Wszystkie dźwięki, obrazy, zapachy, uczucia, emocje i doświadczenia z czasem stworzyły ogromny barwny obraz żyjący własnym życiem. Cały ten kalejdoskop wspomnień stał się już tak samo realny jak najprawdziwszy sen...

*  *  *

Indyjska odyseja to pierwsza relacja z podróży po Indiach, szlakiem od zatoki Bengalskiej na wschodzie po morze Arabskie na zachodzie. Od lagun Kerali, przez wysokie szczyty Błękitnych Gór aż po wzgórze Vindyagiri i spotkanie z Lordem Bahubali.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...